Ürün Arama
Filters
Kapat

Sıkça Sorulan Sorular

BiggRewards’a ücretsiz olarak üye olabilir miyim? Üye girişini nasıl yaparım?
BiggRewards.com WEB sitesine üye olmanız ücretsizdir. Bunun için sitenin girişi kısmında bulunan Yeni Üye butonunu tıklayarak, üye formunu eksiksiz doldurup, kaydet tuşuna basarak sitemize üye olabilirsiniz.

Üyelik Gerekli mi?
Sitemizden alışveriş yapmak için üyelik gereklidir.


Üyelik Avantajları nelerdir?
BiggRewards.com a üye olarak sadece üyelerimize sunduğumuz avantajlardan anında yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ürün ve fiyat kampanyalarından, promosyonlardan ilk haberdar olan BiggRewards.com üyeleri tüm bu özel avantajlardan yararlanabilmektedir.


Şifremi unutursam ne yapmam lazım?
Şifrenizi unuttuğunuz takdirde, "Üyelik Girişi" sayfasındaki "Şifremi Unuttum" linkine tıklayınız. Şifreniz e-posta adresinize yollanacaktır.

Şifremi nasıl değiştiririm?
Üyelik bilgileriniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra "Hesabım" sayfasındaki "Şifre Değiştir" tıklayarak kullanıcı şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Hangi gün ve saatlerde sipariş verebilirim? Ürünü nasıl bulurum?
7 gün 24 saat istediğiniz zaman sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Aradığınız bir ürünün BiggRewards.com da bulunup bulunmadığını öğrenmek için kategorileri veya hızlı arama motorunu kullanabilirsiniz.


BiggRewards.com da Siparişlerimi Sistemde Takip edebilir miyim?
Siparişlerinizi "Hesabım" sayfasındaki "Geçmiş Siparişlerim" kısmından takip edebilirsiniz. BiggRewards.com üyesi iseniz geçmişte verdiğiniz tüm siparişlerinizi de aynı yerden görebilmektesiniz.


Sipariş ettiğim ürün geciktiyse ne yapabilirim?
Siparişinizin gecikmesi durumunda info@BiggRewards.com adresinden mail atarak da bilgi alabilmektesiniz. Ya da 0 216 538 52 68 numaralı telefondan müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz.


Sipariş Esnasında T.C Kimlik No Neden İsteniyor?
29.08.2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazete de tebliğ edildiği üzere 1.1.2007 tarihinden itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. TC kimlik numaranız da dâhil olmak üzere tüm üyelik bilgileriniz Gizlilik Bildirimi sayfamızda da taahhüt edildiği gibi 3. şahıs ya da kurumlara paylaşılmamaktadır.


Siparişimi Hangi Kargo ile teslim alacağım?
Kargo teslim bilgilerimi nereden öğreneceğim? BiggRewards.com siparişleriniz Türkiye genelinde geniş şube ağına sahip Aras Kargo Aracılığı ile teslim edilmektedir.