Ürün Arama
Filters
Kapat

Hediye Çekleri

30 + Ana Kategori altında 900 + dünyanın önde gelen markasının tamamı stoklarımızda bulunan 25.000 + farklı ürün çeşidiyle BIGGREWARDS Türkiye ve Dünyanın en büyük ödül ve hediye tedarikçilerinin başında gelir.

Kurumlara Özel Dijital Hediye Çeki Satışları

Seyahatten modaya, tekstil ürünlerinden elektronik mağaza hediye çeklerine, gıdadan restoran zincirlerinin hediye çeklerine

100’den fazla markanın hediye çeki BIGGLOYALTY'nin envanterinde stoklu olarak yer almaktadır.

Toplu olarak sipariş edilen dijital hediye çekleri özel yazılımımız üzerinden son kullanıcılara anlık olarak otomatik gönderilir.

Dijital hediye çeki konusunda çok tecrübeli proje yönetimi ve çağrı merkezi ekiplerimiz satış sonrası hizmetlerle kullanıcılara destek sağlar.

Dijital Çekler

Loyalty programlarında yer alan üyelere, zengin bir ürün yelpazesi sunan dijital ve basılı hediye çekleri, hem online platformlarda hem sahada kullanılabilmesiyle büyük bir kolaylık ve avantaj sunuyor. İster çalışanlarınızı, ister müşterilerinizi, ister bayilerinizi ya da iş ortaklarınızı kullanımı ve gönderimi kolay hediye çekleriyle ödüllendirebilir ve onların motivasyonunu arttırabilirsiniz.

 

 

Kullanım Kolaylığı

İster puanlarla, ister kredi kartıyla sevdiklerinize ve kendinize güzel sürprizler yapma fırsatı tanıyan 100’den fazla hediye çekini, değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyor ve anlık gönderimle hemen kullanılmasını sağlıyoruz.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/cek.jpg