Ürün Arama
Filters
Kapat

Genel Bilgilendirme ve Hakkında

BIGGREWARDS HAKKINDA

 

BIGGPLUS olarak,  üyelerimiz için sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimize bir yenisini daha ekledik. Biggrewards.com sitemizle ayrıcalıklar dünyamıza yepyeni bir oluşumla sizleri buluşturuyoruz. Artık puanlarınızı şirketiniz içinde değerlendirilmelerden kazanacağınız puanlarla da alışveriş yapmaya hak kazanacaksınız.

BIGGPLUS ekibi olarak aylar süren çalışmalarımız sonucu ortaya çıkan bu hizmetimizi, tüm üyelerimizin kullanımına sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Henüz üye değilseniz üzülmeyin; siz de www.biggrewards.com adresinde veya katalog içerisinde yer alan başvuru formunu doldurarak ücretsiz üye olup, alışverişe başlayabilirsiniz.

Alışverişlerinizde siz değerli üyelerimiz için binlerce ürün seçerek sizlerin beğenisine sunduk. Biggy Aplikasyonlarında ve BiggRewards Web sitesinde de yer alan bu seçkin ürünlerimizi, biriken puanınız ile satın alıp kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Küçük ev aletlerinden, kol saatine, oyuncaktan bisiklete, laptop ’tan televizyona aradığınız birçok ürünü bulabileceğiniz BiggRewards dünyasında her ayrıntıyı sizi ve ihtiyaçlarınızı düşünerek hazırladık.

Mobil ya da Web ortamında seçeceğiniz bu prestijli markalarla, puanınız yeterli olmadığı durumlarda, farkını kredi kartıyla tamamlayabileceğiniz gibi puanlarınızı kullanmadan da tamamını kredi kartınız ile ödeyerek beğendiğiniz ürünü alabilirsiniz. Ayrıca www.biggrewards.com’da, kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde puan kazanmaya da devam edeceksiniz.

Bu ürünlerin yanı sıra kataloğumuzda size özel tasarım koleksiyonlarla da bulacaksınız.

Katalog içerisindeki markalara ve ürünlere iyice incelikdikten sonra, beğendiklerinizi not alın seçtiğiniz ürünler için www.biggrewards.com internet sitesini ya da Biggy aplikayonunu ziyaret ederek siparişinizi verin. Ürünlerinizi güle güle kullanmanız temennisiyle, keyifli alışverişler dileriz…

GENEL BİLGİLENDİRME

Biggrewards ve Biggy üyeleri, puanlarınızla alışveriş yaptıkça, Biggrewards iş ortakları üzerinden alışveriş yaptıkça ve ayrıca www.biggrewards.com Internet adresi ve Biggy Aplikasyonları üzerinden PARA ile alışveriş yaptıkça Puan kazanırlar.

Puan kazanan BiggRewards üyeleri bu Puan ‘ larını kullanarak www.biggrewards.com Internet adresi üzerinden ya da Biggy aplikasyonları üzerinden ürün sipariş verebilirler.

www.biggrewards.com Katalog sitesi sizlerin puan ya da para ile yapacağınız ürün siparişleriniz için hizmet sunar. Biggy veya BiggRewards ile ilgili konular için ( örneğin hesabınızdaki Puan miktarı / Puan satın alma, Puan hesapları gibi konular için ) lütfen 0216 538 65 00 Numaralı telefonu arayınız.

Bu programa sadece BiggRewards ve Biggy üyeleri katılabilirler. BiggPlus, herhangi bir zaman, hiçbir sebep göstermeksizin bu programı durdurma, uzatma veya yürürlükteki kurallarını değiştirme hakkını saklı tutar. BiggRewards Katalog Sanal Mağaza tarafından (http://www.sanalmagazakurumsal.com) yönetilmektedir.

 

 

ÜRÜNLER

BiggRewards Müşteri Sadakat Programında Türkiye ‘ nin önde gelen markaları beğenilerinize sunulmuştur. Sitemizdeki marka ve ürünlerin devamlı olarak güncellendiğini unutmayınız.

PUAN HARCAMA

BiggRewards üyeleri, Puanlarını www.biggrewards.com Internet adresi üzerinde harcayabilirler. Puan yeterli olmadığı durumlarda üyeler eksik kalan puanları için kredi kartı ödemesi ile tamamlama yaparak ürün siparişlerini verebilirler.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Ürünün detay sayfasında ürüne ait Puan ve para değerini görebilirsiniz. Para ile ödemelerinizi Türkiye ‘ nin tüm önde gelen kredi kartlarıyla sistemimiz üzerinden yapabilirsiniz.

Para ile ödemelerde Puan Kazanma

www.biggrewards.com sitemizde kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde her 0,01 TL ‘ lik alışveriş için 1 Puan kazanırsınız.

SİPARİŞ VERME

Siparişinizi vermek istediğiniz ürünün detay sayfasına giderek tüm Puan veya para bilgisine ulaşabilirsiniz.

Ürününüzü sepetinize atmak için lütfen “ Sepete Ekle “ butonuna tıklayınız.

Sepetinizin içinde yer alan adetleri artırıp eksiltebilir veya istemediğiniz bir ürünü yanındaki “ Sil “ kısmına tıklayarak iptal edebilirsiniz. Siparişinizi tamamlamak için öncelikle Satış Sözleşmesi ‘ ni okumalı ve bu sözleşmeyi kabul ediyorsanız “ Sözleşmedeki Hizmet ve Uygulama Şartlarını Okudum ve Kabul Ettim “ kutucuğunu tıklayarak ONAY vermelisiniz. Ardından Siparişi Tamamla butonuna basınız ( para ile ödemeler için fatura adresi ve kargo teslimat adresi sayfalarını göreceksiniz ). Lütfen bu alanları doldurunuz.

Satış sözleşmesi ve kargo teslimat adresi bilgilerini doldurmayan veya satış sözleşmemizi onaylamayan üyeler sitemizden alışveriş yapamazlar.

Son olarak ürünün gönderilmesi için kargo bedeli tarafınızdan talep edilecek. Kargo bedelini Puan ya da para ile ödeyebilirsiniz.

Siparişinizi sadece Puan ile tamamlıyorsanız sipariş onay ekranındaki ONAY butonuna basınız.

Puanınız hesabınızdan düşecek ve siparişiniz tamamlanacaktır. Eğer bu aşamada Puan provizyonu alınamadı, işlem başarısız ya da bir hata oluştu gibi mesajlar alırsanız bunların anlamı, kartınızdan ilgili Puan bedelinin çekilmediği ya da siparişinizin başarısız olduğudur. Böyle bir durumda lütfen Çağrı Merkezimizi bilgilendiriniz.

 

Puan + Para ( ya da sadece para ) ile ödeme yapıyorsanız, öncelikle Puan bedeli hesabınızdan düşecek ardından para ile ödeme için kredi kartı bilgilerinizin girilmesi gerektiğini gösteren kutucukları göreceksiniz. Kredi kartı ile yapılacak ödemelerde bu bilgileri eksiksiz girmeniz halinde çok kısa bir süre içerisinde, ödeme onayınız, bankanız tarafından provizyon alındı ya da siparişiniz başarılı olarak işleme alındı mesajı ile size bildirilecektir.

Sipariş verme işleminiz tamamlandıktan sonra ekranınıza bir sipariş alındı notu gelecektir. Aynı zamanda siparişinizin kabul edildiğine dair otomatik bir e-posta size gönderilir.

Her türlü sorunuz için info@biggrewards.com adresinden bizlerle iletişime geçebilir ya da Müşteri Hizmetleri hattımız olan 0 216 538 52 68 numaralı telefondan hafta içi hergün 09:00 / 18:00 saatleri arası bizleri arayabilirsiniz.