Ara
Filters
Kapat

Hakkımızda

1999 yılından beri müşteri sadakat hizmetleri sunan ve BiggPlus Grup Şirketlerinin amiral gemisi olan Sanal Mağaza, Türkiye’de loyalty alanında global kriterlere uygun olarak 95 ülkeye hizmet veren tek ve en büyük şirket.

Sanal Mağaza, geleneksel uygulamaların yanı sıra müşterilerine; online, mobil ve sosyal medya içerikli sadakat programları sunuyor.

Hizmetlerimizi, Kavacık’taki 1,200 m2’lik merkez ofisimizden ve Kartal Samandıra’daki 10.000 m2’lik kapalı alana sahip Lojistik Merkezi’nden vermekteyiz.

Bigg+ grubunda 2018 itibariyle 150 kişi çalışıyor. Sanal Mağaza A.Ş. halihazırda yönetmekte olduğu 1500'den fazla Sadakat Projesi ve A'dan Z'ye hizmetleriyle (Loyalty Yazılımları, Proje Yönetimi, Ürün Tedarik Zincir Yönetimi, Lojistik ve Kargo Yönetimi, Çağrı Merkezi Yönetimi vb.) loyalty sektöründe Türkiye'nin lider firması...

Tüm Sadakat Programlarımızı, her biri grubumuz içinde yazılmış ve birbirini tamamlayan programlar ve uygulamalar üzerinden yürütüyoruz.MERKEZ OFİS KAVACIK

Biggloyalty ekibi olarak Kavacık’taki 800 m²’lik merkez ofisimizde proje yönetmenleri aracılığı ile kurumsal müşteriler için Ödül Puan Projeleri üretmekte ve her birini başarıyla yönetmekteyiz. Programları hayata geçirirken kurumsal müşterilerin tercihine göre kimi zaman basılı ödül katalogları üzerinden offline, kimi zaman da dinamik reward portallar üzerinden online hizmetler sunarak, müşterilerin mümkün olan en fazla hediye çeşidine erişmesini sağlıyoruz.AR-GE TEKNOLOJİ KATI

Kavacık ofisimizin ikinci katında bulunan AR-GE, veri tabanı ve web uygulamalarını içeren IT dünyasını yakından izleyerek, hayata geçirdiği yazılımlar ve uygulamalarla loyalty ve e-ticaret dünyasına yetkin çözümler sunuyor. Bu bağlamda ödül siteleri, online alışveriş yazılımları ve Bigglook gibi içerik portalları bir adım öne çıkıyor. Müşteriye özel olarak hazırlanan ödül sitelerinin üzerinde çalışacak satış ve ödül kampanyalarının mekanizmaları Aristo tarafından kuruluyor. Puan kazanım ve harcama hesaplamaları, kategori bazında hediye yerleştirme, sipariş takibi, raporlama gibi süreçler de aynı şekilde yazılım ekibi tarafından gerçekleştiriliyor.

Ayrıca, online alışveriş için hazırlanan yazılım üzerinden şirketlerin adına özel olarak yapılan bir uygulama ile kurum çalışanlarına özel, indirimli, marka ürünler sunuluyor. Web sitesi üzerinden kurum parolası ve şifre ile girilen ve kurumlara özel logo ve görsellerle hazırlanan bu web sitesinden şirketin tüm çalışanları yararlanabiliyor. Özellikle şirketlerin İnsan Kaynakları departmanı tarafından değerlendirilen bu uygulama ile kurumlar, özel fiyatlı ürünler sunarak kurum çalışanlarının firmaya olan bağlılıklarını arttırıyorlar. Geliştirmiş olduğumuz sosyal medya aplikasyonları da hem müşterileri kitlelerle buluşturuyor hem müşteri bağlılığını sağlıyor.DUBAİ OFİS (BIGGLOYALTY MENA)

BiggPlus, Dubai ve Hollanda’daki merkezlerimizin katılımı sonucunda uluslararası ortaklıklar ve küresel varlıklar aracılığıyla dünya çapında 95’ten fazla ülkeye hizmet veriyor.

MENA bölgesindeki Ortadoğu ülkelerine hizmet vermek üzere kurulan Dubai’deki IT şirketi ve lojistik süreçlerin yönetim ofisi ile tüm Ortadoğu müşterileriyle buluşuyoruz. Gerçek zamanlı olarak online ödül portalları, sosyal medya entegre katılım sadakati, yakın grup özel alışveriş mağazaları gibi dinamik çözümler sunan iki şirket olan Aristo-MENA ve BiggPlus-MENA, sadakat ve ödüller alanında çalışmalar yapıyor.HOLLANDA OFİS (Amsterdam)

Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da kurduğumuz IT şirketi ve lojistik süreçlerinin yönetim ofisini ile artık Avrupa bölgesindeki ülkelere de hizmet veriyoruz.

Tüm Avrupa müşterilerine gerçek zamanlı olarak online ödül portalları, sosyal medya entegre katılım sadakati, yakın grup özel alışveriş mağazaları gibi dinamik çözümler sunan Aristo-EU ve BiggPlus-EU, sadakat ve ödüller alanında hizmet veriyor.